Volná pozice – Frontend developer

Jsme leaderem českého trhu na poli RTB (automatizovaného obchodování s online reklamou). Pracujeme s top českými vydavateli online obsahu. Výsledky naší práce vidí 85% uživatelů českého internetu.

Pokud máte zkušenosti s JavaScriptem, HTML, CSS a víte, jak je optimalizovat dle aktuálních trendů, napište nám!

Co vás čeká:

  • vývoj, údržba a optimalizace interních online aplikací
  • agilní přístup jak k programování, tak k práci v týmu
  • stále něco nového

Co očekáváme:

  • zkušenosti s vývojem online aplikací
  • výbornou znalost JavaScript a HTML/CSS
  • znalost Webpacku výhodou
  • zkušenosti s prací s Gitem nebo podobným nástrojem
  • nezaskočí vás specifika různých prohlížečů
  • schopnost zorientovat se v technické dokumentaci

Co nabízíme:

  • iPhone, Macbook a software potřebný k práci
  • vzdělávání online nebo na konferencích v ČR a zahraničí
  • malý přátelský kolektiv BEZ zbytečné byrokracie a tří linií managementu
  • práci buď z kanceláře v Impact HUBu na Smíchově, nebo z domu
  • práce na částečný/plný úvazek nebo IČO

Zajímá vás víc? Pošlete svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn profil na lukas@cpex.cz.