Nabídka práce: Administrátor(ka) reklamy

Slyšeli jste už někdy o programatické reklamě? Pokuď ne a zajímá Vás to, čtěte dál. CPEx je leader českého trhu na poli automatizovaného obchodování s online reklamou (kterému se také někdy říká RTB nebo programmatic) a hledáme schopnou posilu na pozici Administrátork(ka) reklamy. U nás si zdokonalíte to, co umíte a naučíte se to, co neznáte. Navíc Vás za to budeme platit. 🙂
CO NABÍZÍME:
  • Jsme malá firma bez zbytečné byrokracie. Nemáme směrnice, výkazy, píchačky a ani tři linie reportingu. Panuje u nás přátelská atmosféra.
  • Máme příjemnou kancelář v Impact HUBu na Smíchově. Nebo pracujeme z domu.
  • Vaší práce si budeme vážit. Dáme Vám odpovídající odměnu.
  • K práci dostanete pracovní pomůcky – notebook a telefon, stůl a židli. Pokud se Vám bude někdy více hodit pracovat u stolu doma, není problém se na tom domluvit.
  • Práce na plný úvazek.
KOHO HLEDÁME:
  • Rychle se učíte novým věcem.
  • Umíte systematicky pracovat podle přesného zadání, ale dokážete i samostatně řešit jednodušší problémy.
  • Umíte pracovat s MS Excel a nebojíte se čísel.
  • Samostatnost, odpovědnost a pečlivost jsou Vaše druhé já.
  • Umíte anglicky (ideálně na komunikační úrovni).
  • Základní znalost HTML a JavaScriptu jakož i dalších jazyků je výhodou.
  • Naopak nemusíte mít zkušenosti s programatickou reklamou.
CO BUDETE DĚLAT:
  • Zadávat a spravovat požadavky inzerentů dle zadání v různých systémech (s excelem už umíte a to ostatní Vás naučíme).
  • Upravovat existující nastavení a provádět základní troubleshooting.
  • Vytvářet a analyzovat reporty.
  • Spracovávat data pro fakturaci.

Říkáte si, že tahle práce by mohla být pro vás to pravé? Pošlete svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn profil a pár řádek o tom, proč je pro CPEx nejlepší přijmout právě vás, na adresu lukas@cpex.cz.